מחשבים מוקשחים ליצירת נקודות גישה ל"אינטרנט של הדברים" מחברים מערכת מעקב עבור קמעונאים

האתגר

מציאת חומרה כנקודת גישת IoT לניהול חיישני LiDAR הפרוסים כחלק ממערכת מעקב חכמה

מציאת נקודות גישה(מיני מחשבים) קומפקטיים ללא מאווררים שניתן לפרוס במהירות ובקלות לניהול חיישני LiDAR

פריסת מערכת מבוזרת עם שער IoT אחד שמנהל חיישן LiDAR יחיד

מציאת שער IoT שיכול להפעיל את אפליקציית חיישני ה- LiDAR של הלקוח באופן אמין ואופטימלי.


הפתרון

נבחר למשימה מחשב RCO-1010 בגלל יכולתו להריץ את תוכנת הקוד הפתוח שלה לניהול חיישני LiDAR למעקב חכם.

סדרת RCO-1010 יעילה וחזקה מספיק בכדי לאסוף, לאחסן, לעבד ולנתח מידע מ- LiDAR בזמן אמת.

גודל קומפקטי ותושבת הרכבה אוניברסלית אפשרו התקנה קלה ומהירה של המכשירים.

סדרת RCO-1010 משתמשת בעיצוב חסר מאוורר המאפשר לפרוס אותו בסביבות בהן המערכת תהיה חשופה לאבק ופסולת תוך מעט תחזוקה של המערכת.


היתרונות

עיבוד בזמן אמת של נתוני חיישני LiDAR לקבלת החלטות בזמן אמת

יציאות ה- DIO המודולריות מאפשרות לשערי IoT להפעיל אזעקות או לנקוט בפעולות אחרות אם הנתונים מגדירים טריגרים מסוימים בתכנות פשוט.

יכולת לפרוס במהירות ובקלות את שערי ה- IoT בזכות הגודל הקומפקטי ותושבת ההרכבה האוניברסלית שהופכת את ההרכבה על התקרה והקירות לקלה מאוד.

הפעלה אמינה 24/7 עם זמן השבתה מינימלי.


רקע כללי

אחד האתגרים הגדולים ביותר שעומדים בפני קמעונאים בארצות הברית הוא גניבה. גניבה מגיעה בצורות רבות; לפעמים זה עובד לא ישר שלוקח מזומן מקופה, בפעמים אחרות זה מישהו שלוקח מוצר ויוצא מדלת הכניסה בלי לשלם. לא משנה איך מתרחשת גניבה, זה עולה לתעשיית הקמעונאות העולמית מעל 100 מיליארד דולר בשנה.


כדי להילחם בגניבת עובדים וגניבת חנויות של לקוחות, כמו גם להגברת האבטחה והבטיחות במיקומי הקמעונאות שלה עבור לקוחותיה, קמעונאית גדולה לשיפור הבית בארצות הברית הציבה מערכת מעקב מבוססת LiDAR לעבודה לצד מערכת מעקב מבוססת מצלמות. לאבטחה ובטיחות משופרת.


לכן, כדי שהלקוח יפרוס את מערכת הניטור מבוססת LiDAR בחנויות הקמעונאי, הלקוח נדרש לשער IoT ברמה תעשייתית שיכול לנהל את חיישני ה- LiDAR שלו.

בתחילה, הלקוח בחר בפתרון מחשוב מרכזי שיתחבר לכל חיישני ה- LiDAR הממוקמים ברחבי המיקום הקמעונאי; עם זאת, הלקוח הבין במהירות כי ניתוב כל הכבלים חזרה לתיבה המרכזית גוזל זמן, יקר ומאתגר לעשות זאת.


לכן, הלקוח החליט לפרוס מערכת מרכזית עם קישוריות אחת לאחת, בה נעשה שימוש בשער IoT תעשייתי יחיד לניהול כל חיישן LiDAR בודד. הרבה יותר קל להתקין מערכת של אחד לאחד מכיוון שלא צריך להוסיף כבלים ברחבי החנות הקמעונאית כדי לחבר כל חיישן LiDAR בודד למחשב תעשייתי מרכזי. במקום זאת, כל חיישן LiDAR ינוהל על ידי שער IoT ייעודי.


ה- RCO 1010 מצויד ביציאות כפולות של GigabitEther למהירויות העברת נתונים מהירות בקצה , כמו גם שתי יציאות COM ו -4 יציאות USB, המציעות יציאות קלט / פלט לחיבור המערכות לחיישני LiDAR ולמרכזיה(במידה ועדיין יש צורך בכך)

.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון