קטן מדי, קל מדי? - מיני מחשבים מוקשחים בהשוואה למחשבים שולחניים

בתעשיית האוטומציה התעשייתית, להיות מוקשח לא תמיד מספיק, עיצוב דק וקומפקטי היא תכונה קריטית הנדרשת לפריסה בחללים קטנים וצרים. פחות מקום פירושו מקום נוסף עבור רכיבי מכונה אחרים ויעילות רבה יותר. כאשר משווים את הגודל של מיני מחשב מוקשח למחשב שולחני קונבנציונאלי, מיני מחשב מוקשח קטן במידה ניכרת.


מחשב שולחני טיפוסי בגודל מלא, מארז ATX - בעל גודל ממדי של 216 מ"מ (W), 446 מ"מ (H), 470 מ"מ (D) עם נפח סביב 45 ליטר בהשוואה למחשב של C&T מסדרת RCO-1000 הנמדד בגודל 150 מ"מ (W), 105 מ"מ (H), 37 מ"מ (D) עם נפח יוצא מן הכלל של 0.58 ליטר בלבד. זה בגודל זעיר להפליא בהשוואה למחשבים נייחים רגילים. כדי למקם את הדברים בפרספקטיבה, 77 יחידות של ה- RCO-1000 יכולים להכנס בנפח של מחשב שולחני יחיד.


יתרון משמעותי נוסף של מיני מחשבים מוקשחים הוא שהם קלים במידה ניכרת ממחשבים שולחניים רגילים. מחשב שולחני עם כל הרכיבים המותקנים (מעבד, GPU, לוח אם, מאוורר וכו ') יכול לשקול בקלות סביב 17 ק"ג, עם מארז שמשקלו 8 ק"ג בקלות ומערכת קירור מאווררים נוספת המוסיפה משקל מיותר.


לעומת זאת, מיני מחשב מוקשח ללא מאוורר כמו מסדרת RCO-1000 שוקל 0.85 ק"ג בלבד, וכתוצאה מכך קל להפליא פי 10 ממחשב שולחני. יתר על כן, RCO-1000 קל יותר גם בהשוואה למיני מחשבים אחרים.


לדוגמא, אחד מלקוחותינו בחר לפרוס את סדרת RCO-1000 לניהול חיישני LiDAR שרצה לפרוס בחנויות מובילות לשיפור ביתי למטרות מעקב חכם. על מחשב המיני המחוספס הוטל להפעיל את התוכנה המיועדת ללקוח לניהול חיישני LiDAR. הלקוח בחר בסדרת RCO-1000 מכיוון שהיא הייתה קומפקטית וללא מאווררים, מה שמאפשר פריסה קלה בסביבות הקשות של חנויות קמעונאיות גדולות.


למידע נוסף על אופן השימוש בלקוח מיני מחשבים מחוספסים לניהול חיישני LiDAR הפרוסים למעקב חכם.


יתר על כן, חברת תחבורה ציבורית השתמשה בסדרת המיני מחשבים RCO-1000 כדי להביא מידע רלוונטי להתייעלות מערכת התחבורה שלה. הלקוח פרש את סדרת RCO-1000 באוטובוסים, במעבורות וברכבות כדי לעקוב אחר מצב ומיקומם של כלי התחבורה שלה ועל מנת לספק מידע לנוסעים בזמן אמת, כך מתאפשר תכנון וחווית נסיעה טובים יותר.


למידע נוסף על אופן השימוש בסדרת RCO-1000 להתייעלות במערכת תחבורה ציבורית.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון