השיפורים במחשב המוקשח החדש fitlet 2

מאז צאתו לשוק ב 2008, ה fitPC 2 הכה גלים בעולם המחשוב המוקשח והיה המחשב המועדף מבין ההיצע של קומפיולאב. עם הגעתו של ה-fitlet 2, הסטנדרטים עלו וכעת מוצגות יכולות חדשות ועוצמתיות שלא נראו עד כה במחשב קומפקטי.

מידות המיני-מחשב

ה fitlet 2, כמו ה fitPC 2, נמנה על משפחת המיקרו-מחשבים. מידותיו קומפקטיות במיוחד ומאפשרות להכניסו כמעט לכל מקום – אפילו להתקני מצלמות רחוב.

גודל ברירת המחדל של ה fitlet 2 הוא 11.2 x 8.4 x 3.4 ס"מ עם שלדה מיוחדת לשימוש תעשייתי. עיצוב המארז מותאם לסביבות עבודה מאתגרות המצריכות פיזור חום מקסימלי ומהיר. מידות המודל לשימושים סטנדרטיים (למשל לשימוש משרדי) הן 11.2 x 8.4 x 2.5 ס"מ לעומת גודלו של ה fitPC 2 שהינו 11.5x 10 x 2 ס"מ.

עוצמת מעבד

עם התפתחות כח העיבוד של מעבדי אינטל ותודות למעבדי 4 ליבות 64 ביט, ה fitlet 2 חזק פי 5 מה-fitPC 2! גודל המחשב נשאר זהה וכן טכנולוגיית הקירור.

אם השתמשתם עד עכשיו ב-fitPC 2 לשימוש רגיל, מעבד האטום E3930 של אינטל יהווה את התחליף ויספק ביצועים טובים יותר. מעבד זה בעל 2 ליבות עם מהירות בין 1.30 GHz ל 1.60 GHz.

פיזור חום אופטימלי

כיצד מחשב 4 ליבות ללא מאוורר מפזר את החום? תכנון ה fitlet 2 מציע פתרון מהפכני! מפזר חום מובנה יחד עם שלדה של 'סנפירים' היוצרים שטח נידוף גדול יותר. העיצוב מאפשר נידוף מהיר ויעיל יותר של אויר חם ובכך מספק למחשב המוקשח יכולת לעבוד גם בתנאי טמפרטורה קיצוניים. את ה fitlet 2 אפשר להציב במכונות שטח או בסביבות עבודה עם רעידות ואבק.

עיצוב מהפכני

fitlet 2 תוכנן ליצור נוחות גישה לכל פעולת שדרוג או תחזוקה. כל פעולות ההתאמה אישית שודרגו תודות למודול כרטיסי ההרחבה FACET המאפשר להוסיף מספר הרחבות בו זמנית כגון תמיכה ב Wi-Fi וסלולר או חיבור GbE LAN נוסף.

האפשרויות הנוספות ב fitlet 2, כגון 3 סוגי מעבד ו-3 סוגי מארזים, יעניקו לכם מגוון אפשרויות הרכבה לכל סוג פרויקט!

הטמעת חידושים טכנולגיים

ה fitlet 2 מוכן להטמעת כל החידושים הטכנולוגיים של השנים האחרונות כגון כרטיסי M.2 SATA. בנוסף, ה- fitlet משתמש במעבדים מסדרת Apollo Lake המאופיינים בקישוריות מהירה והעברת נתונים משופרת.

מעבדי Apollo גם מספקים אבטחה משופרת, אמינות וביצועים גבוהים יותר. הם פותחו במיוחד עבור שימושי IoT המכוונים לעסקים ממגוון תחומים.

עוצמת המחשב המוקשח

ל fitlet 2 הספק צריכת חשמל נמוך – בין 5ל-15 וואט בהשוואה ל fitPC 2 שהינו בעל הספק עד 8 וואט. בהתחשב ביכולות העיבוד של 4 ליבות, מתקבלים ביצועים גבוהים במיוחד. הספק זה תלוי בקונפיגורציה ובהתאמה של המחשב למטרת הארגון. על מנת להתאים את ה fitlet 2 במיוחד עבורך, צור איתנו קשר!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון