מחשב מוקשח חדש מבית קומפיולאב - fitlet 2

קומפיולאב מרחיבה את קטלוג המחשבים הקומפקטיים שלה עם ה fitlet 2 המבוסס על מעבדי Apollo Lake עם 2 ו-4 ליבות של אינטל. טכנולוגיה חדישה, אמינות וצריכת חשמל נמוכה, ה fitlet 2 מתאים לאיסוף מידע אינטנסיבי, ניטור וידאו והרצת תוכנות בתנאי עבודה קיצוניים ובעמידות לטווח טמפרטורות של 40- עד 85 מעלות צלזיוס.

ה fitlet 2 מושלם לשליטה על מערכות CCTV, כבסיס ל - Internet of Things לתחזוקת מבנים חכמים ולתקשורת רשתות מהירה. מטרותת נוספות שהפיטלט יהיה מושלם עבורן: תמיכה במערכות מיגון אש, דיאגנוסטיקה מרוחקת וחישוב מקדים לתקלות פוטנציאליות במערכות מתקדמות.

סדרת ה fitlet 2 פותחה על-ידי אינטל לשימוש IoT תעשייתי ושודרגה עם השנים. ה- fitlet 2 מסוגל לתמוך בעד 16GB זיכרון והוא מצויד במעבד ה 64 ביט 4 ליבות.

ה- fitlet 2 מגיע עם 3 סוגי מעבדים שעד כה לא היה ניתן למצוא במארזים קומפקטיים והם מותאמים לשימוש ביתי ותעשייתי. כמחשב מוקשח עם מארז טרמי אטום ה fitlet 2 מוגן מהצטברות אבק ומהתחממות בפעילות מאומצת - זהו הופכים אחד המחשבים העמידים ביותר המבטיח למשתמש אמינות ויציבות לשנים רבות. אין צורך לחשוש מבלאי או שדרוגים תכופים, התחזוקה מינימלית ביותר ומספקת "ראש שקט" לארגון.

יתרון נוסף ב- fitlet 2 הוא שיפור צריכת החשמל מגרסאותיו הקודמות – 5W עד 15W בהתאם לסוג המעבד ותודות לשימוש ב M2 mSATA. כלומר, המחשב המוקשח עמיד לשינויים במתח חשמלי ולא ניזוק בקלות מנפילות מתח או הפסקות חשמל. ניתן לבקש את עזרתנו בהערכת צריכת החשמל למטרת השימוש הרצויה.

ה - fitlet 2 מותאם לכל שימוש ומצויד בממשק רחב של חיבורים: 2 חיבורי ethernet , חיבורי וידאו 4K, חריץ לכרטיס מיקרו SD, חיבור סיראלי, 2 חיבורי GPIO LED ו-4 חיבורי USB. נוסף על כך, כרטיס ההרחבות, ה FACET, מאפשר התאמה אישית נוספת לכל שדרוג שתזדקקו לו כמו עוד חיבורי ethernet, USB וממשק מקביל בין מודם סלולרי ל- wifi.

מגוון השימושים של fitlet 2 רחב ומספק פתרונות מחשוב לכל מטרה. צרו עמנו קשר להתאמת 2 filet שיתאים לכם בול!

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון