מהן הסיבות לבחירת מחשב תעשייתי?

כשניגשים לבחור צגים ומחשבים המשמשים לצרכים תעשייתים יש לחשוב תחילה על מספר שיקולים. בדרך כלל, מחשבים כאלו יחשפו לתנאים קשים כגון הצבה מחוץ למבנה ויהיו חשופים לטמפרטורות קיצון של חום וקור.

מחשבים מוקשחים כאלו צריכים להיות יציבים ואמינים משום שהם שולטים על מכונות מורכבות ואף כאלו השומרות על חיי אדם במגזר הרפואי והצבאי.

בבואכם לבחור את המחשב המוקשח המתאים למטרתכם, ישנם מספר מאפיינים שצריך לקחת בחשבון:

אחריות

צגים מוקשחים בנויים בצורה עמידה וחסינה למגוון פגיעות: רעידות, זעזועים, זרם חשמלי גבוה, נפילות שריטות ועוד. על אף שעצם היותם מוקשחים מבטיח ראש שקט ופעילות יציבה – יש לבדוק גם את תנאי האחריות והשדרוגים שמציעים היצרנים.

כניסות מרובות

מסכי מגע מוקשחים צריכים להגיע עם מספר רב של חיבורי וידאו ולהיות מותאמים למגוון רחב של סוגי קלט. מגוון זה יחד עם העמידות לפעילות בכל תנאי שטח, מבטיח פונקציונליות גמישה ואפשרויות שימוש אדירות.

תצוגה בשמש

חלק מהמסכים המוקשחים מגיעים עם טכנולוגיה המאפשרת תצוגה בחשיפה לשמש. מאפיינים כמו תאורת LED אחורית וזכוכית מלוכדת יבטיחו תצוגה קריאה וברורה גם בתנאים של תאורה בהירה ומסנוורת.

שימוש חיצוני

מחשבים ומסכים מוקשחים מותאמים מראש לשימוש בתנאים סביבתיים, בין אם זה ללכלוך או לחשיפה ממושכת למזג האויר. יש לוודא את עמידותם לטמפרטורות קיצוניות, תאורה מותאמת לשעות היום השונות וכן חסינים למים ועמידות לזעזועים.

גודל

מסכי מגע מגיעים במגוון גדלים תוך שמירה על מסגרת מינימלית ככל האפשר. חפשו אחר עיצובים חדשניים ואסתטיים שעדיין מספקים פונקציונליות רחבה.

התאמה לצרכי הלקוח

כל מחשב או צג מוקשח מגיע עם מגוון יכולות והרחבות. על כל בסיס של מחשב ניתן להוסיף עוד יציאות וחיבורים שיוכלו להשיג כל מטרה שתחפצו בה. לאחר יעוץ עם נציגנו נתאים לכם מחשב שיספק את כל צרכי הארגון שלכם.

מחיר

מיחשוב מוקשח מגיע ברמות מחירים שונות; על הבסיס המינימלי ניתן להוסיף מעבדים חזקים, זכרון נוסף, כרטיסי מסך ויציאות נוספות. הגמישות בשינוי תצורת המחשב מבטיח ללקוח תמורה כספית מדויקת ויעילה.

שיקולים אלו מייחדים את המיחשוב המוקשח כפתרון המושלם לשימוש תעשייתי אזרחי וצבאי. מעבר ליתרונות אשר מנינו כאן כגון עמידות, פונקציונליות ועיצוב, ישנן עוד 2 נקודות חשובות שכדאי לציין:

התמורה של מיחשוב מוקשח

תחזוקת מחשב מוקשח נותנת לחברה בטחון בפעילות החלקה והיציבה של המחשב. נגמרו הימים שבהם אחרי מספר חודשים צריכים לקרוא לטכנאי כי מחשב שולחני לא עמד בתנאי עבודה קשים או שהתקלקל כתוצאה מבלאי מינימלי. החוזק של המחשב המוקשח מונע זמן טיפול תקלות בהן המכונה לא עובדת ובכך חוסך הפסד כספי ותפעולי.

חיי מחשב מוקשח ארוכים משמעותית מהמחשב הרגיל ומהווים השקעה יעילה לטווח ארוך – זוהי התמורה המשמעותית ביותר לפעילות תעשייתית רצופה ללא תקלות.

Ingress Protection

מיחשוב מוקשח בנוי עם הגנה מנזקים חיצוניים הנגרמים ממגע עם נוזלים, אבק, נפילות ותנאים קיצוניים. צגים מוקשחים בפרט הם בעלי תקן מינימלי של IP65 אשר מבטיח הגנה מפני מים, שריטות וסדקים. הגנה זו כמובן מתרגמת לחסכון כספי בתחזוקה ותיקונים.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון