פתרונות חומרה לשרתי משחקים

כשמדברים על מחשבים בשירות תעשיית הבידור בדרך כלל מתייחסים לשרתי משחקים מרובי משתמשים. שרתים אלה יכולים חלק מסביבת רשת מקומית כגון מכונות משחקים או שרתים מבוסיי אינטרנט למשחקי רשת גלובליים (אסטרטגיה, פעולה וכו'). בכל אחד מסוגי הרשתות חווית המשתמש היא הבסיס להנאה ולכן חשוב לשמור על רצף פעילות ללא הפרעה. על שרתי משחקים להיות בעלי כח עיבוד חזק, מהירים ויציבים. עליהם למנוע משחקנים תקלות טכניות לא צפויות כגון הפסקות חשמל או נפילות מתח. מעבר להבטחת שימוש ללא הפרעה על השרתים לשמור על קביעות חיבור למקור חשמל על מנת לשמור על שלמות קוד המשחק; משחקים כמו מכונות מזל או משחקי תפקידים חשופים לפריצות והפלות שרתים המנוצלים על כל סדק בפעילותם.

על מנת למנוע תקלות קריטיות כאלו יש לבחור רכיבי חומרה מיוחדים עבור השרתים, בפרט כונני אחסון וכרטיסי זכרון מוקשחים. סרבוז מייצרת רכיבים מוקשחים המיועדים לסביבות עבודה מאתגרות ולתעשיות הדורשות ביצועים חזקים וחסיני תקלות. מלבד עמידות כרטיסי הזכרון וכונני האחסון לטמפרטורות קיצון, הם גם מצוידים בטכנולוגיה המגנה עליהם מפגיעה ברצף פעילותם: * טכנולוגית power loss protection למניעת נפילות מתח עבור כונני SSD ומודול mSATA: בזמן הפסקת חשמל או פגיעות ברקים, פונקצית ה Powerguard מספקת מתח חשמלי חלופי בדומה לאל-פסק. רכיבים אלו למעשה מיוצרים עם קבלים מיוחדים הטעונים עם 12V למקרי חירום. פעולה זו מגינה גם בזמן עדכוני קושחה (firmware) ושומרת על שלמות המידע ברכיב.

* fixed BOM - היציבות ואמינות של רכיבי סרבוז מגיעה מחותמת עקביות השימוש בחומרים ליצור- Bill of Materials. זוהי רשימה מפורטת של כל החומרים שנדרשו לייצור הרכיב והיא משמשת ליצירת התאמה בין כל היצרנים וגם על מנת להבטיח איכות לצרכנים. רשימה זו מספקת ראש שקט לצרכן שיודע שהרכיבים בעלי איכות עולמית ומיוצרים מחומרים ידועים בתעשייה ולא בלעדיים ליצרן מסוים.

* Write Protection - לצרכי אבטחה סרבוז מספקת רכיבים מותאמים לכל סוג מערכת, למשל פונקציית "הגנת כתיבה" עבור כונני אחסון פלאש; כדי לשמור על טוהר המשחקים יש צורך להגן על המידע הקיים בכוננים ולמנוע כתיבת קוד חדש המהווה פריצה לשרתים.

* רכיבי זכרון Registered / ECC עבור שרתי משחקים:

Registered memory –זכרון עם רישום המקשר בין מודול ה DRAM לבקר הזכרון של המערכת. בעל מתח חשמלי קטן יותר שתורם ליציבות המערכת. ECC - זכרון בעל מנגנון פנימי לתיקון שגיאות

עסקים בעלי שרתי משחקים יהנו מיתרונות מיוחדים אלה וניתן למצוא אותם בין השאר ב: - מכונות מזל - עמדות קיוסק ממוחשבות (עמדות בבנק, מידע לתיירים וכו')

- מכונות משחקי ארקייד

- שרתי אירוח משחקים רבי משתתפים

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 RuggedPc.co.il       

צור קשר

פעילה יזום והפקות בע"מ

ברנדייס 33

תל-אביב
04-8700660  טלפון