חלונות 10 במחשב מוקשח

September 12, 2017

ווינדוס 10 IoT Enterprise הינה מערכת ההפעלה החדישה ביותר של מיקרסופט.
ישנן 3 גרסאות המתאימות לשוק התעשייתי: *CB, CBB, LTSB. לאחר בדיקות מותאמות לשוק המחשבים המוקשחים, הגיעו למסקנה כי ה LTSB הינו הפתרון הנכון ביותר ללקוחות במגזר האזרחי והצבאי העובדים עם מחשוב מוקשח ללא מאווררים.

 

מערכת הפעלה בשירות מערכות ניטור וידאו
 

המכשור בקדמת הטכנולוגיה, כזה המשתמש ב"אינטרנט של הדברים" (מכשירים המסוגלים לתקשר אחד עם השני) משתמש ביכולות של מחשבים מוקשחים כדי לייעל את השליטה על כל סוגי המערכות בעסק שלך.
דוגמאות לעסקים הזקוקים למחשב מוקשח עוצמתי הם כאלו שצריכים לנטר פעילות של צי משאיות, מוניות, אמבולנסים ותחבורה ציבורית. עיבוד המידע הזה מתבצע בזמן אמת בשירות אחסון בענן ומספק תוצאות מהירות על מצב העסק או על נקודות התורפה שלו. כח מחשוב כזה לא יסולא בפז עבור מקבלי ההחלטות שצריכים לראות את התמונה הגדולה ולהשפיע על פעילות החברה.

        מערכת נוספת המוכרת לכולנו מחיי היום-יום היא מצלמות במעגל סגור – CCTV. שילוב של ווינדוס 10 ומחשב מוקשח מספק העברה אוטומטית ומאובטחת של מידע קריטי דרך הענן עד לאחסון בשרת. מנקודה זו ניתן להשתמש בתוכנות לניתוח וידאו, זיהוי אוטומטי של לוחיות רישוי או תפעול של מערכות רמזורים. בנוסף, ניתן להגדיר התראות אוטומטיות למקרי חירום כמו זיהוי תנועה ופריצות למבנים.

 

חוזק נוסף ברשיון ה LTSB הוא הבטחון והיציבות שתוכנן במיוחד למערכות משובצות שבבים. ממערכות אלו הוסרו כל העזרים למשתמש הביתי (כמו "קורטנה" ודפדפנים) כדי להשאיר רק את ההכרחי ביותר לתעשיות היצור השונות.
 

 

 

אמינות ויציבות למערכות מתועשות
 

אחד מהמאפיינים של ה LTSB לעסקים הוא אפשרות ה"נעילה מרכזית" אשר מאפשרים למנהלי תקשורת מחשבים לשלוט ביתר יעילות על המערכות. על-ידי הגבלת פעולות המשתמש הרגיל, עבודת הטכנאים נוחה יותר; הם מתחזקים ושולטים על כל פעולה שגרתי או על ניתוח בעיות בזמן תקלה.

נקודות הגישה למערכות אלו מוטמעות לפי צרכי העסק בין אם הוא תעשייתי, רפואי או בסביבות עבודה חיצוניות והן מצוידות במנגנונים המונעים שימוש שגוי במכשור.

מאפיין נוסף של מחשב מוקשח משולב ווינדוס הוא האוטומציה לקבלת עדכוני אבטחה בלבד.
ללא תוספים או הצעות שדרוג לא הכרחיות, העסק מקבל מערכת הפעלה שנשארת בתצורה יציבה מיום התקנתה. אין שום סיכון לעדכון לא רצוי או התקנת רכיב אשר יכביד על המערכת – העסק מקבל אך ורק את ההכרחי ביותר לפעילותו!

 

 

 


 

מערכת ההפעלה של "חלונות 10" LTSB מגיעה עם מגוון רשיונות שונים. אנו בפעילה בע"מ ריכזנו עבורכם את סוג הרשיון והתאמתו למחשב המוקשח. לפרטים נוספים על ההבדלים והתאמה למטרותיכם – צרו עמנו קשר.   

 


 

 

 

* Long Term Servicing Branch הינו סוג רישיון אשר זמין רק ללקוחות עם מספר רב של עמדות ובקרים. רשיון זה מספק להם פתרונות מיוחדים רחבי היקף וכן תמיכת אבטחה ועדכונים לתקופה של עד 10 שנים.  

 

  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

ברוכים הבאים לפעילה בע"מ

February 13, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts