עמידות מחשבים מוקשחים בטמפרטורות קיצון

April 8, 2017

 

עבור תעשיות יצור רבות עמידות מחשבים לטמפרטורות קיצון הינה תכונה הכרחית. בבואכם לבחור מחשב לתנאי עבודה כאלה, אלו הן הנקודות שצריך לבדוק:

 

1. מסך: מחשבים רגילים אינם עמידים לתנאי מעלות מתחת ל-0, במיוחד מסכים אשר חשופים להיווצרות קרח. מסכים מוקשחים נועדו לעמוד בתנאי קיצון כאלו ומגיעים עם מעטפת אטומה לפגעי מזג-האויר ולסביבות עבודה מאובקות ולפעילות בשטח.

 

2. מעגלים חשמליים: על אף שמעגלים חשמליים פולטים חום בזמן פעילות המחשב, הם מתקררים כאשר הוא כבוי וכך יכולים להשפיע על אספקת המתח למכשיר. שינויים תכופים כאלו יכולים לגרום בטווח הארוך נזק חשמלי לחומרה. תכונה זו חשובה במיוחד במכונות הנמצאות בקוי יצור של מזון.

 

 


 

3. התקני אחסון: הארדיסקים רגילים מסוג HDD מורכבים מדיסקות שטוחות העשויות אלומניום או זכוכית ומצופות חומר מגנטי. המידע השמור עליהן נקרא על-ידי ראש קריאה וכתיבה המותקן על זרוע הנעה על גבי הדיסקות. בתנאי קור, רכיבים רגישים אלו לא יזוזו כפי שצריך ואף עשויים להינזק פיזית.
לעומתם, כונני SSD ו- mSATA הינם ללא חלקים נעים ולכן בטיחותיים יותר לעבודה בתנאים הללו. באתרנו תמצאו מגוון מחשבים בעלי רכיבים איכותיים אלו אשר מבטיחים אמינות ושרידות.

 

4. אמינות ושרידות: רק מחשבים שעברו מבחנים לפעילות תעשייתית מותאמים לעבודה בטמפרטורות קיצון:
- מבחן הפעלת מחשב ב 40- מעלות צלזיוס
- מבחן מאמץ בטמפרטורת חדר
- מבחן מאמץ ב 70 מעלות צלזיוס

 

5. המעטפת האטומה של המחשבים המוקשחים מסוגלת לעמוד גם בתנאי לחות של 10-90% ובסביבות עבודה מאובקות. שרידות כזו הכרחית במצלמות תנועה או מעקב למשל, אשר נמצאות תחת השמש ברוב היום.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

ברוכים הבאים לפעילה בע"מ

February 13, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts